Star Trek Galaxy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Galaxy

Star Trek témájú FRPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Folyosók; turbóliftek

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Adminisztrátor
Admin
Adminisztrátor


Hozzászólások száma : 314
Join date : 2009. Oct. 26.
Tartózkodási hely : USS Atlantika

Folyosók; turbóliftek Empty
TémanyitásTárgy: Folyosók; turbóliftek   Folyosók; turbóliftek I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 4:20 pm

Ezek segítségével lehet eljutni a hajó részeibe!

Folyosók; turbóliftek E0n6hj


A hozzászólást Adminisztrátor összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Dec. 18, 2009 4:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://startrekelvk.hungarianforum.net
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Folyosók; turbóliftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók; turbóliftek   Folyosók; turbóliftek I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 10:22 pm

A Parancsnoki Hídról rögtön a Konferenciaterem felé vettem az irányt, hogy amint lehet megkezdjem a vezető tagok kinevezését. A Tárgyaló ajtajához érve megnyomtam a megfelelő gombot, majd beléptem a helyiségbe. Gyorsan aktiváltam a kivetítőt, majd az asztalfőn levő géphez léptem és bekapcsoltam azt. Ezek után megnyitottam a megbeszéléshez szükséges dokumentumokat, hogy ezzel se kelljen bíbelődni. Ekkor, úgy döntöttem, hogy átnézem a diagnosztika adatait.
- Komputer! Kérem a legutolsó diagnosztika teljes adatait. - mondtam miután aktiváltam a jelvényem.
- Töltöm! Feltöltve! - hangzott a komputer női hangja.
Ezek után leültem a székembe és elkezdtem átolvasni az információkat. A legtöbb dolgot rendben találtam. Viszont a hajtóművel az adatok szerint gondok voltak. Azonnal aktiváltam a jelvényem és megszólaltam:
- Gépház! Itt Miller. Mi van a görbületi hajtóművel? - tettem fel a kérésemet.
Nem sokkal később meg is érkezett a válasz:
- Itt Rogers! Kiégett néhány relé. Már dolgozunk rajta. Hamarosan kész vagyunk. - válaszolta a gépészeti részleg ideiglenes vezetője.
- Rendben! Igyekezzenek. Hamarosan indulnunk kell. - jeleztem.
- Kész leszünk. - hangzott a válasz, majd a kapcsolat megszakadt.
Ezek után, újra az adatok fölé görnyedtem. Miközben türelmesen vártam, hogy befussanak a többiek.

//Folytatás: U.S.S. Atlantika - Konferenciaterem//


A hozzászólást Hanry Adam Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Dec. 15, 2009 3:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Folyosók; turbóliftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók; turbóliftek   Folyosók; turbóliftek I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 12:02 am

A komp szép lassan közeledett a fenomenális méretű és kinézetű, felszereltségéről szavakban elmondhatatlanul hightech hajóhoz.
- Dokkolás megkezdése. Atlantika, itt a Troya űrkomp. Dokkolási engedélyt kérek. Shor’ak parancsnok is a fedélzeten van.
- Troya, itt az Atlantika. Dokkolási szekvenciákat átküldtem. Isten hozta önöket a hajón.
A komp rutinszerűen dokkol s kinyílt az ajtaja. Kiléptem s komjelvényemhez értem.
- Komputer! Miller kapitány hol található?
- Tárgyaló.
A válasz megérkeztével gyors léptekkel indultam a legközelebbi turbólift irányába.
- Negyvenedik szint, tárgyaló. – adtam ki a hangparancsot. A lift villámgyors sebességgel indult felfele, majd jobbra. S megállt Az ajtó szisszenve kinyílt s én kiléptem. Pár másodper, maximum egy perc elteltével már a tárgyaló előtt is találtam magam s megnyomtam az ajtó nyitó gombot. Az ajtó, a szokásos szisszenés kíséretben tárult szét, s megláttam Miller kapitányt.
~Hm, tényleg fiatal~ futott át az első gondolat a fejemen.
- Hosszú s eredményes életet. – köszöntöttem a kapitányt a szokásos vulkáni kéz és szó üdvözlettel.
- Shor’ak parancsnok vagyok. Az ön új első tiszte. Szolgálatra jelentkezem.
//Folytatás: U.S.S. Atlantika - Konferenciaterem\\
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Folyosók; turbóliftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók; turbóliftek   Folyosók; turbóliftek I_icon_minitimeVas. Feb. 21, 2010 4:17 pm

//Előzö post: Híd\\
Amint beszálltam a turbóliftbe elszökött az energia.
- Hm, érdekes. – mondtam s a kommunikációs jelvényemhez értem.
- Itt Shor’ak parancsnok. Jelentést. – mondtam, de nem érkezett válasz. Vártam egy pár percet a sötétben, de mivel nem történt semmi, ezért az ajtó és fal közötti pici réshez illesztettem kezem és elkezdtem húzzni.
~ Háromszor erősebb vagyok mint egy ember. És az ajtózáró elektronika is inaktív. Igy remélhetőleg sikerül kinyitnom az ajtót. Mivel, a lift nem indult el, így rögtön a hídra jutok, ha minden igaz.~ gondoltam, s elkezdtem húzni az ajtót.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Újonc
Újonc
Mesélő


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Dec. 16.

Folyosók; turbóliftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók; turbóliftek   Folyosók; turbóliftek I_icon_minitimeHétf. Feb. 22, 2010 10:05 pm

Mesélői poszt: Shor'ak Parancsnok számára.

Miközben próbáltad erővel kinyitni az ajtót, hamar rájöttél, hogy nem megy a terved. Ugyanis az ajtó nem mozdult.

Mesélői poszt: Narres Hadnagy számára.

Hiába próbáltál bármit is tenni nem tudtál kijutni a turbóliftből, ami rögtön azután érkezett, hogy Shor'ak elment az előzővel.
Vissza az elejére Go down
Narres
Újonc
Újonc
Narres


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2009. Dec. 15.

Folyosók; turbóliftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók; turbóliftek   Folyosók; turbóliftek I_icon_minitimePént. Feb. 26, 2010 9:51 pm

A fények kialudtak, a turbólift megállt. Na ez szuper, ahogy az emberek is mondják. Nagyon jó. A hajón minden energia elszállt és ez a turbóliftekre is igaz.És Narres pont bent maradt egy ilyan alkotmányba, totálisan egyedül.
- Hssrrraa hssrriiiaaa - sziszegte artikulálatlanul. A nála lévő kommunikátor sem müködik. Na ezt megcsinálta Q, ezt megcsinálta.
Nagyon jól megcsinálta. Csalódottan beleöklözött a falba.
- Borg hajók kivül...nulla energia belül... egy örült istenszerű lény terrorizál... - felordít. Ilyenkor lenne vulkáni. - Egye meg a zhog.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Újonc
Újonc
Mesélő


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Dec. 16.

Folyosók; turbóliftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók; turbóliftek   Folyosók; turbóliftek I_icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 9:40 pm

Mesélői poszt: Narres Hadnagy számára.

//Shor'ak Parancsnok: Lejárt az írási határidő. Két kör kényszerpihenő.//

Hiába próbálkoztál bármivel nem tudtál kijutni a turbóliftből. Azonban pár perccel később a fények kigyúltak és a lift folytatta útját az induláskor kijelölt irányba. Haladás közben rájöhettél, hogy lassan minden rendszer aktiválódik, ugyanis a turbóliftben lévő "monitor" magától bekapcsolt és jelezte újraindulását. A lift hamarosan megérkezett arra a szintre ahol a Taktikai Központ volt megtalálható. Mikor az ajtó kinyílt láttad, hogy a hajó tényleg újra működik.

//Folytatás: U.S.S. Atlantika - Taktikai Központ//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Folyosók; turbóliftek Empty
TémanyitásTárgy: Re: Folyosók; turbóliftek   Folyosók; turbóliftek I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Folyosók; turbóliftek
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Trek Galaxy :: Föderációs hajók :: NCC-1702 C. U.S.S. Atlantika-
Ugrás: