Star Trek Galaxy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Galaxy

Star Trek témájú FRPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Parancsnoki iroda

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
Adminisztrátor
Admin
Adminisztrátor


Hozzászólások száma : 314
Join date : 2009. Oct. 26.
Tartózkodási hely : USS Atlantika

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 4:50 pm

A kapitány irodája.
Vissza az elejére Go down
https://startrekelvk.hungarianforum.net
Mesélő
Újonc
Újonc
Mesélő


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Dec. 16.

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 5:13 pm

Mesélői poszt: Miller Kapitány, Shor'ak Parancsnok, Narres Hadnagy és Taylor Parancsnok-helyettes számára.

//Moklor Hadnagy: Az előző kör határideje lejárt. Mivel nem jelezted, hogy nem tudsz írni, ezért két körből kimaradsz.//

Miután beléptetek az Irodába az ablakból már látható volt, hogy görbületre kapcsoltatok. A csillagok elhomályosultak az ablakon túl. Miután az ajtó bezárult az utolsó "ember" után, Miller egy holografikus kivetítő segítségével megjelenített elöttetek egy ismeretlen tárgyat amint bolygó körüli pályán kering.

Parancsnoki iroda 300zb45

Miközben az eszközt nézegettétek rájöhettetek, hogy a gép nem épp egy kis méretű valami. Sőt hatalmas.


A hozzászólást Mesélő összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 15, 2010 7:18 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2010 8:07 pm

//Előzmény: U.S.S. Atlantika - Parancsnoki Híd//

Miután beértünk az irodámba és láttam, hogy görbületi sebességre léptünk, Shor'ak felé fordultam.
- Nem mehetünk maximális sebességgel, mert a kísérő hajó nem képes tartani a tempót. - válaszoltam.
Ezek után elővettem egy holografikus kivetítőt az egyik fiókból és az asztalra tettem. Miután aktiváltam megjelent az az eszköz amely miatt kerülőt kell tenünk. Miközben a többiek nézegették én belekezdtem a magyarázatba.
- Uraim. Ez egy galaxis szélén talált gépezet. Hogy mire való arról még fogalmunk sincs. Viszont egyet biztosan tudunk. A Borg-ot is érdekli a dolog. Mivel jóval nagyobb az előnyünk, így legalább két nappal elöbb ott leszünk. Ha sikerül bejutnunk az irányító termébe akkor mindent meg kell tennünk, hogy vagy aktiváljuk és ha van védelme használjuk azt, vagy ha nincs viszont nem tudjuk megvédeni az a parancs, hogy pusztítsuk el. Éppen ezért. Narres Hadnagy. Magának az lesz a feladata ha itt végeztünk, hogy felkészít három darab Tri-cobalt robbantófejet a kilövésre. A fegyverek mindig legyenek készenlétben. - adtam ki az utasításokat, majd Taylor felé fordultam.
- Parancsnok-helyettes. Maga az egyik legjobb pilóta. Bizonyítsa be, hogy jól döntöttem. És védeje meg a hajót a manővereivel. Mint tudja a jármű nagyon gyors és jól manőverezhető. - magyaráztam a kormányosnak.
- Shor'ak. Maga ha ezt befejeztük segít Narres-nek, felkészíteni a hajót. Mint tudják ez egy vadi új hajó. Ha a Borg megjön ez lesz az első csatája. Haza akarom vinni innen a hajómat és a legénységét hiány nélkül. - mondtam.
- Moklor Hadnagy. Ön lásson neki a szimulációnak az álcázót illetően. Használjon fel nyugodtan minden eszközt. Még szükségünk lehet a gépre. - adtam ki az utasítást.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2010 4:03 pm

Miller gyors taktikai eligazítását meghallgatva, elgondolkodtam.
- Kapitány. Javasolnám, hogy a kilövés helyett, helyezünk el három darab quantum torpedót az objektum szerkezetén, és detonátorral robbantsuk fel azokat. Sokkal pontosabb, és ha jól számoljuk ki a pontokat, és a robbantás időrendjét, az összeadódó energiáknak köszönhetően, exponenciálisan nagyobb értéket érünk el, mint akárhány tricobalt robbanó egységgel tehetnénk. –mondom.
- Gondolom, a felderítőcsapatot jómagam fogom vezetni az objektumra? – kérdezem a kapitányt.
Vissza az elejére Go down
Curtis Taylor
Újonc
Újonc
Curtis Taylor


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 37

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeVas. Jan. 17, 2010 8:48 pm

Gyors léptekkel haladtam, az élen haladó kapitány, és a Shor’ak nevezetű, vulkáni mögött. Út közben, a lehető legszélesebb ívben próbáltam elkerülni, a kissé lemaradó klingont. Hála gyors lépteimnek, sikerült közvetlenül a parancsnoki rangot viselő, idegen férfi után belépni a kapitány tágas irodájába.
~Ez igen.~
Futott át az agyamon, miközben füttyentettem halkan. Miközben lassú fejmozdulattal körülnéztem a tágas helyiségben, a kapitány hangja vonta magára a figyelmem. A beszélő felé fordítottam arcomat, miközben a mellényemen lévő jelvényhez nyúltam.
- Kormányos, kérem, csökkentse sebességünket annyira, hogy a Dorelon beérjen minket, és ne maradhasson le.
Amint befejeztem a beszédet, megszólalt a kapitány, miközben aktivált, egy, az asztalon lévő, kisebb holo kivetítőt. A rövidke küldtetés ismertetés végén, mindenki számára utasításokat kezdett osztogatni.
- Uram. Én vagyok a legjobb!
Mondtam hangosan, miközben folytatta az utasítások kiadását. Amint befejezte, a mellettem állói parancsnok, azonnal reagálni kezdett a hallottakra.

//Előzmény: U.S.S. Atlantika, Parancsnoki Híd//
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Újonc
Újonc
Mesélő


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Dec. 16.

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2010 3:15 pm

//Mesélői poszt: Miller kapitány, Shor'ak Parancsnok és Taylor Parancsnok-helyettes számára.//

//Moklor Hadnagy: Még egy körig NJK-ként tengeti napjait. A következő körben már írhat.//
//Narres Hadnagy: Két körből kimarad. Ennek oka a határidő be nem tartása.//


Miután megbeszéltétek a dolgokat, Miller kapitány egy új képet jelenített meg. A képen egy érzékelökkel készített térkép volt látható. Miután a Kapitány elmagyarázta a lényeget egy csatorna nyílt. A képen egy Andoriai volt látható.
- Miller kapitány. Endren első tiszt vagyok a Olera nevű Akira osztályú hajóról. - mutatkozott be a tiszt.
- Jelentem, hogy az idegen eszköz jelenleg biztonságos. Az érzékelőink semmi aktivitást nem jeleznék és ha jó időt érünk akkor sikerülhet az akció. - mondta el a jelentést az Andoriai.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeSzomb. Jan. 23, 2010 3:59 pm

Miután Shor'ak elmondta a véleményét elismerően néztem rá.
- Remek ötlet, Parancsnok. - mondtam. - Igen. Ön lesz a felderítés vezetője. - válaszoltam a kérdésre.
Ezek után Taylor hadnagyra lettem figyelmes.
- Nézze, Hadnagy. Lesz ideje bebizonyítani, hogy milyen fából faragták. Legalábbis ha rajtam múlik. - jegyeztem meg, majd egy újabb képet jelenítettem meg a holokivetítőn.
- Ezt sikerült kideríteniük az embereinknek az eszköz részeiről. A vezérlőterem itt található. - mutattam az eszköz egyik kocka alakú pontjára. - Ha ide bejutnak, akkor magukon a sor, hogy beindítsák a gépet. Ha nem akkor drasztikus lépésekre lesz szükségünk. - magyaráztam leginkább Shor'ak-nak.
- Parancsnok. Egy dologra figyelmeztetem. Az eszközön van légkör, de ez nem könnyíti meg a mozgásukat. Ugyanis automatikus védelmi rendszerek vannak a gépen belül. Ezért nagyon óvatosnak kell leniük, hogy hova és merre mennek. Ezen kívül az embereink belefutottak egy robotba, amely ha ellenséges aktivitást észlel akkor ott kö kövön nem marad. - magyaráztam.
Ekkor csipogást hallottam és mikor bekapcsoltam a monitort egy Andoriait láttam meg a képernyőn. Miután elmondta mit akar átvettem a szót.
- Üdvözlöm, Első Tiszt. Köszönöm a tájékoztatást, ha sikerül bármi információt szerezniük az eszközről azonnal értesítsenek. - kértem a tisztet.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeVas. Jan. 24, 2010 9:04 pm

A kapitány elismert az ötletem
- Köszönöm uram. –mondtam, mert az emberek szeretik ezeket a fölösleges udvariassági köröket. – Akkor lelépnék, és elkezdeném kiszámolni a töltetek legoptimálisabb helyzetét, és kalibrálni a robbanófejeket és a detonátorokat, hogy minden tökéletesen működjön. És elkezdem szervezni a csapatot. – mondtam, s elhagytam a termet.
Amikor is a kommunikációs csatornán, egy másik föderációs hajó, másik elsőtisztjével kezdett beszélgetésbe a kapitány.

//Folytatás: Parancsnoki híd\\
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Újonc
Újonc
Mesélő


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Dec. 16.

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 9:03 pm

//Mesélői poszt: Miller Kapitány, Moklor Hadnagy és Taylor Parancsnok-helyettes számára.//

//Moklor Hadnagy: A szabályszegésért való büntetés, lejárt. Szabad a pálya.//
//Narres Hadnagy: Még egy körig NJK. Utána lehet újra írni.//

Miután Shor'ak Parancsnok kiment a helyiségből, a képernyőn látható Első tiszt, újra Miller felé fordult.
- Igenis, Uram. - válaszolta a tiszt. - Új Parancs érkezett a Kapitányomtól. Azt üzeni, hogy jobb lesz ha sietnek, mert vendégeink vannak az eszköznél. A látogatóink az egyik Xindi faj, a Víziek hajója. Azt üzenik, hogy Ők már jártak itt viszont nem tudtak meg semmit, mert a felderítő hajójukkal megszakadt a kapcsolat. - magyarázta a tiszt.
Ezek után a kommunikációs tiszt lépett be a helyiségbe.
- Uram. Több hajó közeledik felénk, nagy sebességgel. Még nem tudtunk kapcsolatba lépni velük, mert messze vannak, de hamarosan elérnek minket. - mondta a tiszt, majd kiment a teremből.

//Folytatás: U.S.S. Atlantika - Parancsnoki Híd. (A következő kör már ott lesz.)
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2010 9:46 pm

Shor'ak válasza után bólintottam a tisztnek.
- Csinálja, Parancsnok. - mondtam, majd újra az Olera Első tisztje felé fordultam aki közben újabb adatokat mondott el.
~ Remek. Már csak a Xindi-k hiányoztak. ~ futott át az agyamon.
- Köszönöm, első tiszt. Tudjanak meg minél többet. Mi pedig a gázra lépünk. Már amennyire a kísérő hajó sebessége engedi. - válaszoltam.
Ekkor lépett be a helyiségbe a kommunikációs tiszt. Miután elmondta mi történt rögtön tudtam. Jobb lesz ha készültségbe lépünk.
- Köszönöm. - mondtam a komm. tisztnek. - Narres Hadnagy. Készítse fel a hajó védelmi rendszereit. Remélem nem ellenség jön, de nem lehetünk biztosak benne. Taylor Parancsnok-helyettes. Készüljön az esetleges összecsapásra. Moklor Hadnagy. Kezdjen bele a munkába az álcázót illetően. A Híd minden konzolját felhasználhatja. - adtam ki a parancsokat.
Miután Narres jelezte, hogy megértette a parancsokat elindultam a Híd felé, hogy fogadjam a "vendégeinket".

//Folytatás: U.S.S. Atlantika - Parancsnoki Híd//
Vissza az elejére Go down
Curtis Taylor
Újonc
Újonc
Curtis Taylor


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 37

Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitimeHétf. Feb. 01, 2010 4:25 pm

A mellettem álldogáló, parancsnoki rangban tetszelgő vulkáni, a kapitánnyal folytatott, rövid párbeszédét követően, sarkon fordult. Ekkor tudatosult bennem, a kapitány hozzám intézett válasza.
~Nem is tudtam, hogy lefokoztak.~
Futott át az agyamon, miközben egy halk szisszenés jelezte, miszerint a parancsnok elhagyta a parancsnoki irodát. Eközben a kapitány újra másik hajó első tisztjével kezdett el beszélgetni. Az Olera első tisztje által megadott új információk hallatán, kissé elcsodálkoztam.
- Főnök. Jelenleg a kísérő hajó maximális sebességével szeljük a fekete habokat.
Mondtam, célozva az űrre, mint láthatatlan tengerre. Ekkor újabb halk sziszegés jutott el tudatomig. Gyors fejmozdulattal, reflexszerűen az ajtó felé fordultam, ahol a kommunikációs tiszt bukkant fel. Ahogy visszafordultam a kapitány felé, a Klingon profilján akadt meg szemem. Ösztönösen felgyorsult ismét a szívverésem, és léptem egyet, melljel távolabb kerültem a nagyra nőtt lénytől. Eközben, lassan beúszott a képbe, az imént látott tiszt alakja, aki határozott lépteivel, meg sem állt a kapitány asztaláig. Megállva, újabb érdekes információkat osztott meg a hajó legmagasabb rangú tisztjével, aki ennek hatására utasításokat kezdett osztogatni.
- Készen állok, főnök!
Mondtam felettesemnek, majd sarkon fordulva, elindultam a híd felé, szorosan a kapitány mögött lépkedve.

//Folytatás: U.S.S. Atlantika, Parancsnoki Híd//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Parancsnoki iroda Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki iroda   Parancsnoki iroda I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Parancsnoki iroda
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Trek Galaxy :: Föderációs hajók :: NCC-1702 C. U.S.S. Atlantika-
Ugrás: