Star Trek Galaxy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Galaxy

Star Trek témájú FRPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Q Közbeavatkozásai

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Q
Újonc
Újonc
Q


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Dec. 31.

Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitimeKedd Feb. 09, 2010 11:28 am

//Előzmény USS Atlantika Híd\\
Amikor Q befejezte a beszédet fura érzés járt át, majd pár másodperccel később, sötét, üres helyen találod magad. Ahogy látásod tisztulni kezd, a következő képtárul a szemed elé.
Q Közbeavatkozásai Ngc1365_vlt
Az űr. Egy távoli naprendszere. Kint lebegsz a hideg, vákumban, de meglepve tapasztalod, hogy tudsz lélegezni, legalábbis, már rég holtnak kéne lenned, mégis élsz.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitimePént. Feb. 12, 2010 6:31 pm

//Előzmények: U.S.S. Atlantika – Parancsnoki Híd//

Miután eltűnt a Híd képe, nem sokkal később az űr végtelensége tárult elém.
~ Mi a .. – kiáltottam fel magamban.
Az aggodalmam azonban alaptalan volt. Bár a hideg és halálos űrben voltam mégis, ugyanúgy tudtam lélegezni, mintha nem a vákuumban lebegnék. Miután kezdtem felfogni, hogy mi történt, egyre mérgesebb lettem Q-ra. Majd, úgy döntöttem megér egy próbát, ha megpróbálok beszélni vele.
- Q. Jöjjön elő. Tudom, hogy itt van. Beszélni akarok magával. Ajánlatom van az Ön számára. És válaszolnék az arroganciáról mondott mondatára. – kiáltottam, majd vártam, hogy mi fog történni.
Várakozás közben az Atlantika legénysége körül jártak a gondolataim. Vajon mi lett velük. Élnek még. Vagy Q már végzett velük.
Vissza az elejére Go down
Q
Újonc
Újonc
Q


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Dec. 31.

Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 1:53 pm

- Nyugodjon meg kapitány. A legénysége még él. Csak ép, mozgás képtelenek. – válaszolta, a ki nem mondott kérdésre.
- Nos. Kapitány. Meglepett. Csalódtam magában. Hová tűnt az a mérhetetlen, és undorító emberi arrogancia? - tette fel a kérdés Q.
- Nos. Mit akar kapitány? - tette fel a kérdést láthatólag és érezhetően unott stílusba
n.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 6:41 pm

Miután Q válaszra méltatott, megvártam, míg befejezi mondandóját, majd átvettem a szót.
- Örülök, hogy a legénységemnek nincs nagyobb baja. Taylor Másodtisztet kivéve. - mondtam.
- Nos, az arroganciáról annyit mondanék, hogy egyszer minden élőlényt felülmúlják. Lehet, hogy nem az én életemben. Sőt biztos, de egyszer igen. - magyaráztam.
- Az ajánlatom a következő. Válaszolok minden kérdésére, és itt maradok magával egy ideig. De, engedje, hogy a flottánk folytassa a küldetését, és engedje, hogy kiadjam nekik ezt a parancsot, és kinevezzem a helyettesem amig az Első Tisztem nincs a Hídon. - mondtam el a számomra elég normális kéréseket. - És még valami. Maga egy okos lény. Biztosra veszem, hogy megérti, hogy miért kutatjuk az Univerzumot. - fejeztem be, majd türelmesen várakoztam.
Vissza az elejére Go down
Q
Újonc
Újonc
Q


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Dec. 31.

Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 8:51 pm

- A válaszai semmit se érnek kapitány. – mondta Q enyhe indulattal a hangjában.
- Maguk…csótányok. Semmit se értenek. Az Univerzumot kutatják? Amikor a saját galaxisuknak, jó ha a 20%át ismerik? – kérdezte Q dühös ábrázattal, majd gyorsan megjelent egy mosoly az arcán.
- Tudtommal, megvan a ranglétra azon a fejletlen masinán, amit maguk nagyképűen űrhajónak neveznek. És amire, érdemtelenül olyan büszkék. – mondta, de már nevetett.
- Kapitány! A mostani küldetésük a tárgyalás része. Mi, a Q figyelni foglyuk önöket és ítélkezünk. Ha úgy látjuk elbuktak, akkor az egész emberi faj elvész az árnyak közt. Megértett? – tette fel a kérdést.
- Most, nagylelkű leszek és kérdezhet. Őt kérdése lehet. – mondta, s vár
t.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 4:26 pm

Miközben Q, hol haragosan, hol vidáman beszélt egyre inkább azt hittem, hogy nincs teljesen normális állapotban.
- Nézze Q. Nem fogok vitatkozni magával, mert tudom, hogy maguk sem, így kezdték ahol most állnak. Viszont a túl nagy hatalom elfeledtette magukkal, hogy mi is a fejlődés. Ahelyett, hogy ellenségeskednek velünk. Itt lenne az ideje, hogy megismerjenek minket. Nem pedig rögtön az elején elkönyvelni az emberi fajt, barbár, primitív és civilizálatlan fajként. Megértett. - mondtam nyomatékosabban. - Itt lenne az ideje, hogy felébredjenek, és rájöjjenek arra, hogy miért jutottak el az emberek oda, ahol most vannak. - fejeztem be.
- Lenne bőven kérdésem, de ebben a pillanatban inkább a U.S.S. Atlantika fedélzetén lennék. Erről jut eszembe. Lenne egy javaslatom. Mit szólna ha csatlakoznak hozzánk. Ha belegyezik engedem, hogy a hajón legyen. Viszont azt kérem, hogy hanyagolja a képességeit. Tegyen, úgy mintha nem lennének. Csak vészhelyzetben használja azokat. Mit szól? Így megtudhatja, milyenek is vagyunk valójában. - hagytam abba a beszédet.
Vissza az elejére Go down
Q
Újonc
Újonc
Q


Hozzászólások száma : 20
Join date : 2009. Dec. 31.

Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 6:38 pm

Q látsólag elgondolkodott.
- Megfigyelés? Érdekes. Jó kis muri lesz. – mondta nevetve. – De had mutassak önnek valamit. – amint ezt kimondta a táj egy pillanat alatt eltűnt, s egy új jelent meg a helyén.
Q Közbeavatkozásai Earth_impact
- Ha elbuknak...ez lesz a Föld sorsa. - mondja félelmetes kacaj kiséretében, majd egy újabb csetintéssel máris a USS Atlantica fedélzetére teleportál bennetek.
- Akkor, kezdődjön a Mulatság.

Q Közbeavatkozásai Q-star-trek

//Folytatás: USS Atlantica Parancsnoki híd\\
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitimeKedd Feb. 16, 2010 7:49 pm

Miután Q végre hajlandó volt belemenni egy olyan dologba amit Én javasoltam, megjelenítette egy felrobbanó bolygó képét.
- Nem vallunk kudarcot. - mondtam az idegennek.
Ekkor hirtelen újra a U.S.S. Atlantika Parancsnoki Hídja tűnt fel a szemeim világa előtt.
~ Hála az égnek. ~ futott át az agyamon, mikor végre újra szilárd talaj volt a lábam alatt.

//Folytatás: U.S.S. Atlantika - Parancsnoki Híd//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Q Közbeavatkozásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Q Közbeavatkozásai   Q Közbeavatkozásai I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Q Közbeavatkozásai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Trek Galaxy :: Qntinuum -másik dimenzió--
Ugrás: