Star Trek Galaxy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Galaxy

Star Trek témájú FRPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Érdeklődés a Fórumról

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Adminisztrátor
Admin
Adminisztrátor


Hozzászólások száma : 314
Join date : 2009. Oct. 26.
Tartózkodási hely : USS Atlantika

Érdeklődés a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Érdeklődés a Fórumról   Érdeklődés a Fórumról I_icon_minitimeSzomb. Feb. 13, 2010 6:58 pm

Itt teheted fel kérdéseid, melyek a Fórummal kapcsolatosak!
Vissza az elejére Go down
https://startrekelvk.hungarianforum.net
Jose Vas
Vendég




Érdeklődés a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdeklődés a Fórumról   Érdeklődés a Fórumról I_icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 8:26 pm

Hali

Gratula a fórumhoz, nagyon sok érdekes háttéranyagot sikerült felraknotok. Sok sikert a folytatáshoz.

Adios Jose Vasquez Vergara
Vissza az elejére Go down
Adminisztrátor
Admin
Adminisztrátor


Hozzászólások száma : 314
Join date : 2009. Oct. 26.
Tartózkodási hely : USS Atlantika

Érdeklődés a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdeklődés a Fórumról   Érdeklődés a Fórumról I_icon_minitimeSzer. Feb. 17, 2010 10:06 pm

Köszönjük. Én is gratulálok a fórumotokhoz. És sok sikert kívánok nektek, a jövőbeli történésekhez.

Admin (Hanry Miller kapitány)
Vissza az elejére Go down
https://startrekelvk.hungarianforum.net
Jose Vas
Vendég




Érdeklődés a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdeklődés a Fórumról   Érdeklődés a Fórumról I_icon_minitimePént. Feb. 19, 2010 5:57 pm

Üdv mindenkinek

Mivel itt úgy látom egy elég komoly Star Terk tábor gyűlt össze ezért feltennék egy kérdést.

(Természetesen tudom, hogy a kérdésemre a válasz filmes szempontból nagyon egyszerű, a sorozatoknál főleg a „kosztümös”, „díszleteseknél” a maszkmestereken, a ruhákon és a díszleteken sporólnak, hogy beleférjenek a költségvetésbe)

Nos a kérdésem az, hogy a Star Trek univerzumban a föderáció miért nem fejlesztett ki olyan hajózó ruhát legalább a biztonsági emberei részére ami minimális védelmet nyújt a kézifegyverek ellen. Mivel a ST-ben a fézerek és a lézerek igencsak pusztítóak amikor lövöldöznek egymásra, ha valaki találatot kap az esetek 90%-ban azonnal szörnyet hal. Nos kérdem én nem kéne növelni a túlélési esélyeit a biztonságiaknak ha már időt és energiát nem sporólva kiképezték őket az akadémián. Nem azt mondom, hogy a biztonságiak hajózó ruhája egy hiper személyi páncél legyen, de ha egy „katona” találatot kap, ha még harcképtelenné is válik legalább legyen esélye a túlélésre, hogy legalább a belé fektetett idő és energia ne vesszen kárba, mivel az akadémiáról azért nem özönlenek tömegesen a kadétok az univerzum méreteihez és háborúihoz képest. Valami olyasmire gondoltam ami védelmet nyújt a biztonságiaknak a repeszek, gőzök, gázok ellen, valamint ha energiafegyverből találatot kapnak ha még harcképtelenné is válnak legalább lenne esélyűk a túlélésre.

Csak egy apró FanFiction
Érdeklődés a Fórumról Hajoza10

A véleményeket és válaszokat előre is köszönöm. Vajon mennyire rugalmas a ST univerzum és mi az amit még elbír „fejlődés” terén.
Nyugodtan ér lehülyézni is……

Tiszteletem (Jose Vasquez Vergara)
Vissza az elejére Go down
Dezren Trix
Újonc
Újonc



Hozzászólások száma : 2
Join date : 2010. May. 01.

Érdeklődés a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdeklődés a Fórumról   Érdeklődés a Fórumról I_icon_minitimeSzomb. Május 01, 2010 12:17 pm

Üdv

Dr Dzren Trix, Trill hajó orvos jelentkezne az U.S.S Atlanata fedélzetére. Nem tudom, hogy mennyire lehetséges ez a kérés.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Érdeklődés a Fórumról Empty
TémanyitásTárgy: Re: Érdeklődés a Fórumról   Érdeklődés a Fórumról I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Érdeklődés a Fórumról
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Trek Galaxy :: Közösségi részleg :: Vendégszoba-
Ugrás: