Star Trek Galaxy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Galaxy

Star Trek témájú FRPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 1. Űrkomp

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Adminisztrátor
Admin
Adminisztrátor


Hozzászólások száma : 314
Join date : 2009. Oct. 26.
Tartózkodási hely : USS Atlantika

1. Űrkomp Empty
TémanyitásTárgy: 1. Űrkomp   1. Űrkomp I_icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 1:09 pm

Egy 11-es osztályú űrkomp.
Vissza az elejére Go down
https://startrekelvk.hungarianforum.net
Mesélő
Újonc
Újonc
Mesélő


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Dec. 16.

1. Űrkomp Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Űrkomp   1. Űrkomp I_icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 8:41 pm

Mesélői poszt: Taylor Parancsnok-helyettes számára.

A Parancsnoki Hídról eljőve hamar a komphangárba értél. A turbólift szinte majdnem a hangár bejárata előtt tett ki. A dokkba belépve rögtön megcéloztad az egyik hajót. Szerencsédre az egyik technikus is ott volt, és épp a gépet ellenőrizte, hogy van e vele valami probléma. Mikor meglátott megszólalt.
- Üdvözlöm, Parancsnok-helyettes. Az 1. Komp indulásra készen áll. Ha ezért jött. - mondta a tiszt, majd az egyik nem messze lévő űrjármű felé mutatott. A kis hajóba belépve rögtön aktiválni tudtad a rendszereket, és már csak a Kapitány érkezésére kellett várnod.
Vissza az elejére Go down
Curtis Taylor
Újonc
Újonc
Curtis Taylor


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 37

1. Űrkomp Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Űrkomp   1. Űrkomp I_icon_minitimeHétf. Márc. 08, 2010 1:10 am

//Előzmény: U.S.S. Atlantika, Parancsnoki híd//

A munkaállomásom, és a turbó lift között húzódó rövid távolságot, lassú, de hosszú lépteimnek köszönhetően, viszonylag rövid idő alatt megtettem. Amint megálltam a zárt ajtó előtt, az szinte azonnal kinyílt. Ezt követően, minden fajta időhúzást mellőzve, azonnal beszálltam a felvonó zárt kabinjába.
- Komphangár.
Mondtam a komputernek, miközben, szembefordulva a gyorsan bezáruló ajtóval, kezemet mellkasom előtt összefonva nekidőltem az oldalfalnak.
~Ha ennek vége, elmegyek szabira…~
Kezdtem a gondolatot, enyhén lehajtott fejjel, amikor is hirtelen feltárult a turbó felvonó ajtaja. Gyorsan kiléptem a folyosóra, majd a lifttel szemközti komputer kijelző által megadott irányba indultam el. Rövid sétát követőn, elértem, majd átléptem, a hangár helyiségét elzáró ajtót. Belépve a Dephiant hangárjához képest hatalmas terembe, lassú fejkörzéssel körülnéztem. Ezután gyors mozdulatokkal indultam el, az egyetlen, nyitott rámpájú repülő felé.
- Igen, elvinném egy körre.
Mondtam, szememet le se véve a hajóról. Lassú léptekkel közelebb sétáltam a hajótesthez, majd óvatosan rátettem a kézfejemet, és végigsimítottam rajta. Az oldalán végighordozva kezemet, lassan léptem be a komp belsejébe.
~A papa megjött.~
Gondoltam magamban, miközben a jármű vezérlőpultjához léptem. Ezután, lassú, szinte szertartásos mozdulattal helyet foglaltam, majd beindítottam a rendszereket.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





1. Űrkomp Empty
TémanyitásTárgy: Re: 1. Űrkomp   1. Űrkomp I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
1. Űrkomp
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Trek Galaxy :: Föderációs hajók :: NCC-1702 C. U.S.S. Atlantika :: Űrkompok-
Ugrás: