Star Trek Galaxy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Galaxy

Star Trek témájú FRPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konferenciaterem

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Adminisztrátor
Admin
Adminisztrátor


Hozzászólások száma : 314
Join date : 2009. Oct. 26.
Tartózkodási hely : USS Atlantika

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeHétf. Dec. 14, 2009 4:15 pm

Itt folynak a tárgyalások és a megbeszélések!
Vissza az elejére Go down
https://startrekelvk.hungarianforum.net
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 4:10 pm

//Előzmény: U.S.S. Atlantika - Folyosók, turbóliftek//

Miközben az adatokat tanulmányoztam kinyílt az ajtó, és belépett rajta egy Vulkani.
- Hosszú és sikeres életet, Parancsnok! - viszonoztam a köszönést.
- Kérem foglaljon helyet. - mutattam a jobb oldalamon lévő székre.
Ezek után megjelenítettem a számítógépemen a vezetők listáját és beírtam az Első tiszthez és a tudományos tiszthez: Shor'ak Parancsnok.
- Mint gondolom tudja, ön lesz a tudományos tisztem is. Remélem mindenben számíthatok magára. - jegyeztem meg.
- A legjobbat kértem! Az összes lehetséges ember közül maga a legalkalmasabb. Ne okozzon csalódést és főleg ne éljen vissza a bizalmammal. - vázoltam a helyzetet.
Mikor végeztem a mondandómmal megszólalt a jelvényem.
- Miller kapitány! Moller Admirális keresi önt. - hangzott az ideiglenes kommunikációs tiszt hangja.
- Köszönöm, Zászlós. Kapcsolja a tárgyalótermi gépemre.
Ekkor megjelent régi barátom a monitoron.
- Üdvözlöm, Admirális! Miben segíthetek? - érdeklődtem.
- Jó napot, Kapitány! Csak érdekelt, hogy készen állnak e az indulásra. - válaszolta Moller.
- Jól állunk! Néhány görbületi tekercs elromlott, de már dolgozunk a kicserélésükön. - magyaráztam.
- Majd szólok a Jupiterieknek, hogy legyenek kicsit figyelmesebbek. - jegyezte ma az Admirális.
- Annak örülnék, Uram! - mondtam. - Sajnálom, de most mennem kell. Úgy tűnik hamarosan megjön a kis csapat. - említettem. - A viszont látásra Moller Admirális. - köszöntem el.
- Viszlát, Kapitány! - búcsúzott Moller.
Ezek után Shor'ak felé fordultam.
- Remélem hamarosan befut mindenki. Nem örülnék ha a tovább kéne a dokkban maradnunk, csak azért, mert valaki nem indul el időben. - jegyeztem meg.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 4:26 pm

//Előzmény: U.S.S. Atlantika - Folyosók, turbóliftek//
A kapitány hellyel kínált, a köszönés viszonzása után. Leültem a mellette lévő székre. Gyorsan feljegyzett a személyzet listájára, majd egy fura mondattal indított.
- Nos kapitány. Gondolom csak ideiglenesen kéne betöltenem a kutató tiszt feladatkört, mert első tisztként más kötelességeim vannak. Az ön és a hajó védelme, összekötetés a legénység és ön között, az ön helyettesítése, kutató expedíciók vezetése….sorolhatnám. De logikus. De taktikai tisztként is évfolyam elsőként végeztem kapitány. Ezért is neveztek ki első tisztnek n mellé, hogy a lehető legnagyobb segítség legyen ön mellett, mint friss kapitány.
- Mint tudja, félig Vulkáni vagyok, így képtelen vagyok hazudni, és nem befolyásolnak az érzelmek.
Vissza az elejére Go down
Narres
Újonc
Újonc
Narres


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2009. Dec. 15.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 10:04 pm

Narres a térképek alapján találta meg a konferencia termet folyosók és liftek szövedékén át, de végül eljutott. Ez a hajó nem csak kecsesebb volt a gorn hadihajóknál, hanem nagyobb is, több szobával és még holofedélzet is volt rajta. Ő csak egyszer próbálta ki a Cestus III-on, de ott is egy Csillagflotta kalandot lehetett lejátszani, és már ötödszöre végig vitte.
De hallott már történeteket a kobabayashi maru nevű holoprogramról, de... Mikor belépett a szobába Henry Millier kapitányal találkozott és egy ismeretlen félig emberi félig vulkán férfival. Narres tisztelget és megszólalt.
- A nevem Narres hadnagy, a hajó hadműveleti tisztje - mondta a gorn. - Szolgálatra jelentkezem...
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeKedd Dec. 15, 2009 10:35 pm

Miután Shor"ak előadta a tanulmányai leírását egy mosoly jelent meg az arcomon.
- Parancsnok! Csak szólók, hogy ha nem én kérem, maga most nem lenne itt. Ugyanis teljesen rám volt bízva a legénység kiválasztása. Azért van itt mert a legjobbra van szükségem. Olyan helyre megyünk ahol még ember nem járt. A legénység a legjobb tisztekből áll. - vázoltam a helyzetet. - Egy ideig biztos maga lesz a tudományos tiszt. Legalábbis addig, amíg nem térünk vissza a Földre vagy valamelyik Föderációs állomáson nem dokkolunk, ahol vár minket az utódja. Egyenlőre ennyit tudok mondani. Jó munkát kívánok! - fejeztem be.
- Tudom, hogy mikre képes. Nem egy Vulkanit ismerek személyesen. Ezért is választottam még magát. Nyugodt és stabil idegzetű Első tisztre van szüksége a hajónak. - magyaráztam.
Ekkor hirtelen kinyílt az ajtó és egy régi ismerős lépett be rajta. Mégpedig Narres a Gorn.
Miután köszönt felálltam és viszonoztam a tisztelgést.
- Üdvözlöm, hadnagy! - köszöntöttem.
- Hogy van? Régen láttam. Manapság hány Klingon kötött magába? - érdeklődtem a Gorn-ra mosolyogva.
- Foglaljon helyet. Aztán meséljen. - mondtam a Shor'ak-al szemben lévő székre mutatva, ami a másik oldalamon volt.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 1:00 pm

A kapitány picit el van szállva magától, bár abban igaza van, hogy ő kért, de a parancsnokság jelölt ki.
Amint befejezte mondókáját a kapitány, egy Gorn lépett be a tárgyalóba.
~Hm….hallottam róla az akadémián. Az első Gorn a csillagflottánál. És nem rossz taktikai tiszt. Jó választás. Vagy még se? ~ futott át a fejemen, amíg a kapitány hellyel kínálta. Jól látható, hogy már ismerik egymást, ellenben a kapitány a protokolláris előírásokra fittyet hányva, nem mutat be minket egymásnak a Gorn-nal és hellyel kínálja. Vulkáni énemnek köszönhetően, rezzenéstelen arccal nézek a velem szemben leülő gyíklény szemébe.
Vissza az elejére Go down
Narres
Újonc
Újonc
Narres


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2009. Dec. 15.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 4:14 pm

Ahogy Narres leül meglepetten látja, hogy a vulkáni tiszt milyen átható tekintettel méregetei. Eddig életében csak háromszor látott vulkánit, és itt a Csillagflotta parancsnokságon elég sokat látott, hogy megszokja ezeket a lényeket, de egy gyík lény szemével nézve, egész különös volt az emberek és a vulkániak ennyire hasonlítanak egymásra. De itt vannak még a klingonok és a bajoriak, vagy a kardassziaiak is.
Bár neki minden idegen egyforma volt, beleérte az embereket is. Náluk az volt a fura, hogy semmi kinövés nem volt a homlokukon.
- Hát tudja nem mernek, mióta megtudták, hogy a Csillagflotta kötelékébe szolgálok és ilyen befolyásos pártfogóim vannak - majd ránézz a vulkánira és ennyit kérdez: - Van valami az arcomon, hogy igy nézz, vagy nem tetszik rajtam valami?
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 4:47 pm

- Nos Narres. Nem Logikus egy életforma megítélése a külseje alapján. De, mint felettese, rendre utasítom, és ha még egyszer tiszteletlen hangot üt meg velem, vagy bármely felettesével egy teherhajón találja magát biztonságiként. Megértett?
A Gorn-ok nem szeretik ha az ember vagy vulkáni lazán bánik velük. Ezért is utasítottam rendre, másrészről a beosztottam és rangban is alattam áll, így jó tisztként se tűröm a kötekedését. S hátradőltem a székbe, várva, hogy Miller kapitány mit reagál, és, hogy befusson a többi tiszt. Érdekes és színes társaság gyűlt most itt össze.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 5:26 pm

Miközben Narres válaszolt észrevettem, hogy Shor'ak Parancsnok figyeli. Mikor Narres megkérdezte mit néz rajta a Parancsnok. Ekkor megtörtént az amire számítottam. Shor'ak helyre utasította a Gorn-t.
~ Erre számítottam. ~ jegyeztem meg magamban.
- Ezt most fejezzék be. Narres. Legyen egy kicsit figyelmesebb ha a feletteseivel beszél, mert még a végén a cellában találja magát. Parancsnok. Maga meg ismerhetné annyira a Gorn fajt, hogy tudja ilyen a stílusuk. A hadnagy most lesz először Csillagflotta hajó tisztje. Időbe telik még megszokja az itteni szabályokat. És ezt nehogy félre értse. Nem kivételezek. Ha olyat csinál megkapja érte ami járt. Ez minden tisztre igaz a fedélzeten. Nálam nem lesznek összetűzések. Ha mégis kialakul egy, akkor az illetők kapnak pár napot a cellában. Rangtól és munkakörtől függetlenül. - mondtam ellentmondást nem tűrő hangon.
Ezek után beírtam a listára a Taktikai Tiszthez, hogy Narres Hadnagy.
- Most pedig kibékülni és ha már nem engedték, hogy bemutassam magukat akkor most kerítek rá sort. Shor'ak Parancsnok bemutatom Narres Hadnagyot a taktikai tisztünket. Narres Hadnagy bemutatom Sho'rak Parancsnokot. A hajó Első tisztjét. - fejeztem be.
- Örülök, hogy békén hagyják. Nem hinném, hogy örült a Klingon mikor meglátta, hogy maga mellett állok. - említettem Narres-nek címezve.
Vissza az elejére Go down
Narres
Újonc
Újonc
Narres


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2009. Dec. 15.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 5:44 pm

- Elnézést kérek parancsnok úr - mondta Narres. A legtöbben azt hiszik a gornokról, hogy életelemük a balhé és, hogy ahova mennek akkor ott gondok lesznek, nagyon nagy gondok. Pedig ez nem igaz. A gornoknak is megvan a maguk művészete és kultúrája és a történelmük nem csak háboruskodások sorozatából állt, hanem igenis békés időszakokat is közéjük iktattak. - Nem célom, hogy cellába kerüljek, mert én egyszerre vagyok a Csillagflotta tisztje, de viszont a gorn haditengerészethez és sok szál fűz. A tisztcsere program keretében érkeztem ide, de megértem Shor'ak, hogy nem érti a gorn kultúrát, én sem értem a vulkáni kultúrát. - Megvakargatja az állát. - Remélem még sokszor tudunk konzultálni ebben a témában.
- Hát igen kapitány - fordult vissza a gorn a kapitány felé. - A kapitányi egyenruhának nagy a visszatartó ereje...
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 6:08 pm

- Kapitány, illogikus valakit a faja miatt meg különböztetni. Rá is ugyan úgy vonatkozik a flotta előírás mint önre vagy rám. És illogikus azt is feltételezni, hogy engem az érzelmeim vezényelnek, csak figyelmeztettem a hadnagyot, hogy többet ne forduljon elő. -
Majd a kapitány, bemutatott minket egymásnak. Én ezt a Vulkáni köszöntéssel viszonoztam.
- Hosszú életet s bölcsességet Narres! -
~Majd hallgattam a két tiszt csevelyét. Hiába vagyok félig ember, a Vulkáni énem soha nem szerette a céltalan, fölösleges beszélgetést, de megtanultam, hogy két ember igen jól felmérhető abból, hogy hogyan s mikről fecsegnek.~
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 16, 2009 6:47 pm

Mikor Narres elnézést kért egy mosoly jelent meg az arcomon.
- Ezt már szeretem. - jegyeztem meg.
Ekkor Shor'ak is megszólalt.
- Tudom. Téma lezárva, Parancsnok. - mondtam Shor'ak-nak.
Mikor Narres megjegyezte a kapitányi egyenruha visszatartó erejét egy mosoly jelent meg az arcomon.
- Ebben egyet értek önnel Hadnagy. - említettem.
Ekkor eszembe jutott, hogy, hogy van valamim Narres számára.
- Narres. Ezt az üzenetet tegnap kaptam a Parancsnokságtól. A Gorn tengerészet küldte önnek. - mondtam, majd belenyúltam a zsebembe és elővettem az üzenetet tartalmazó memória egységet. Miután Narres elé tettem az asztalra Shor'ak felé fordultam.
- Parancsnok. Ha itt végeztünk akkor légyszíves nézzen utána a görbületi hajtóműnek, mert mint hallotta voltak vele gondok. És nem szeretnék hibás hajtóművel repülni. - kértem meg a helyettesem.
Ezek után felálltam odaléptem az ablakhoz és kinéztem rajta.
- Hallottak az NX-01 Enterprise-ról? Ugyan az volt az eredeti küldetése mint ami most nekünk. Új területek, fajok és világok felkutatása. Békés kapcsolatteremtés. - emlékeztem vissza arra a sok jelentésre amit elolvastam.
- Most rajtunk a sor, hogy teljesítsük a feladatot. - jegyeztem meg.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 1:12 am

~Emberek és túlzott érzelmeik~
- Igen is kapitány. – mondtam a kérésre.
~Na, már gépész is lettem. A hajó a látszat és név ellenére egy romhalmaz, személyzet nincs. Érdekes út lesz.~
- Természetes kapitány. Kötelező anyag az akadémián. Archer kapitány és T’pol első tiszt, aki mellékesen másod elő anyám. – említettem meg.
- Kapitány, javaslom, hogy a lehető leghamarabb menjünk a három parsecre lévő meteor mezőhöz és teszteljük le a fegyverzetet. Amennyiben gondolja a hadnagy és én elvégezzük a teszteket és a kalibrációt, hogy minden tökéletesen működjön. – vetem fel logikus észrevételem.

Konferenciaterem 220px-Data3

Szinte be se fejeztem a mondatom, amikor a kommunikációs panelen Data L5 admirális jelent meg.
- Uraim, üdvözlöm önöket. Shor’ak parancsnok, Miller kapitány, hadnagy. Hogy állnak kapitány? Tudok valamiben segíteni – tette fel a kérdést Miller kapitánynak.
Vissza az elejére Go down
Narres
Újonc
Újonc
Narres


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2009. Dec. 15.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 10:32 pm

Üzenet a Gorn főparancsnokságtól? Kérdezi magában Narres miközben a kapitány kiadja az utasításokat az elsőtisztnek, aki nem nagyon kedveli. Habár mit is várnak, a legtöbb faj nem tudja, hogy Gornoknak köszönhető, hogy több föderációs világon nem harapodzott el a káosz és, hogy nem lettek a Dominium martalékai.
Felkapja a fejét Miller kérdésére.
- Van valami fogalmam a Föderáció történetéről - mondta Narres. - Ismerem az NX-01 felderítő akcióit, legalábbis vázlatosan - és ezért tudja, hogy bizonyos akcióikkal kapcsolatba elég ellentmondásos jelentések láttak napvilágot.
Kibontja a gorn főparancsnokság üzenetét, amely a gornok penge szerű betűivel irodott.

Gratulálunk a kinevezéséhez az Atlanticán, de az ott lévő feladati mellett ne felejtse el, hogy maga elsősorban a Gorn Hegemónia érdekeit szolgálja. A Breen-ek egy újfajta technológián kisérleteznek a híresztelések szerint, legalábbis egy álcázó és új fajta ugrótechnológián. Megkezdtük a tárgyalásokat, de jobb ha van egy szemünk és fülünk a hajón. A koordináták itt találhatók. Vegye rá valahogy a kapitányt, hogy vegyék arra az irányt és semmítse meg a hajó prototipusát. De jobb lenne, ha megszerezné a berendezést és a technikai paramétereket. Remélem jó döntést hoz.

Üdvözlet: Garrin. A Felderítő Bizottság elnöke.


Narres bólint, majd feláll és megszólal.
- Ha mi asztreoidákra akarunk lövöldözni, akkor gyanítom, hogy elkell, hogy foglaljam a helyem a poszton - kérdezi. Jól palástolja az idegeségét, de arra gondol, hogy még megoldhatják a dolgot. De nem most.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeCsüt. Dec. 17, 2009 11:05 pm

Miután Shor'ak elfogadta, hogy itt a vége a vitának és belegyezett az utasításokba egy javaslatot tett fel a fegyverek tesztelését illetően.
- A tárgyalás után rögtön indulunk. Szerencsére a hajón nagyjából minden működik, csak a görbületi hajtóművek és a fegyverek várnak aktiválásra. - magyaráztam. - Addig is nagyon figyeljenek. Fontos dolgokról lesz szó. - kértem.
Mikor Narres felállt intettem neki.
- Üljön le. El fog tartani ez egy ideig. - jegyeztem meg.
- Nos, ha a sejtéseim igazak akkor nekünk sem lesznek zökkenőmentes útjaink. - mondtam el tippjeimet.
Ekkor hirtelen megjelent a képernyőn Data Admirális képe. Miután üdvözölt minket, érdeklődött a dolgaink felől.
- Üdvözlöm, Admirális. Viszonylag jól állunk. Ami azt illeti lenne két dolog amiben segíthetnek. Az egyik: sürgesse meg a személyzet szállító kompokat, mert lassan indulnunk kéne és nincs itt a legénység egy része. A másik: nézzen a Jupiteriek körmére, mert a görbületi reléink kiégtek a tesztelés során. Jobb lenne ha jobban odafigyelnének az ilyen dolgokra. Nem örültem volna ha görbületbe lépéskor sülnek ki. - magyaráztam el a kéréseimet. - Tényleg, Admirális. Megkaptam az ismeretlen eszközről és a Borg mozgolódásról szerzett adatokat. Ezért is kérem, hogy igyekezzenek az embereink. Minél előbb indulunk annál jobb. - fejeztem be a mondandómat.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimePént. Dec. 18, 2009 12:22 pm

Data admirális meghallgatta Miller kapitányt.
Konferenciaterem 220px-Data3
- Értem kapitány. Hamarosan érkezik önökhöz, a Klingon birodalom egyik cseretisztje. A Klingon technológiát segít implementálni a föderációs hajókba. Az Atlantika lesz az első Sovergine osztályú hajó, amely az álcázással kísérletezhet. És Moklor a Klingonok egyik legnagyszerűbb gépésze.
- Parancsnok. – fordul Shor’ak felé – Említette már a kapitánynak, a kísérletet, amelyet szintén az Atlantikán fog lefolytatni?
- Még nem volt időm Admirális. – válaszoltam
- Akkor tájékoztassa Miller kapitányt minél előbb. A kísérlet sikere lehet az egyik fegyvertényező a Borg és Dominium ellenében. Ha ők előbb fejlesztenek ki hasonlót a Föderációnak vége. Megértett parancsnok? – kérdezte Data.
- Természetesen Admirális.
- Kapitány – fordult ismét a kapitányhoz Data admirális. – Mint tudja én szolgáltam egy hasonló hajón. Az NCC 1701 – USS Enterprise E-n. Kívánom, hogy ez a hajó is olyan sikeres és híres legyen, mint az elődje lett. Riker Admirális és Picard flotta admirális is külön üdvözlik önt és a legénységet. Ne hozzon szégyent ránk. Ég önnel uraim. – s ezzel meg is szakadt a kommunikációs csatorna.
Én a kapitány felé fordultam és vártam, hogyan tovább.
Vissza az elejére Go down
Narres
Újonc
Újonc
Narres


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2009. Dec. 15.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzomb. Dec. 19, 2009 6:37 pm

- Elnézést, de a legújabb hírek szerint a Borg a Wolf 359-es melletti csata és a 001-es szektorbeli ütközet óta még nem hatolt be az ismert űrbe, persze a Domínium is visszahúzodott a Gamma kvandrásba, tehát szerintem azzal, hogy a Föderáció fegyverkezik ezzel csak feltüzelik, az Orionokat, vagy a Romulánokat. Szerintem nem jó ötlet, de ki vagyok én, hogy véleményt mondjak - kérdezi az android admirálistól és a többi magas rangú tisztől. Persze érdekesnek találja a helyzetet, hogy egy ember alkotta szerkezet admirálisi rangig jutott el. Ezek szerint tényleg mindenkit bevesznek. Megvakarta az állát, majd az admirális felé bicentett.
- Köszönjük admirális - majd megszólalt. - Lesz egy klingon a hajón? - kérdezi meglepetten. Csak két klingon Föderációs tisztről halott. - Majd megpróbálom elviselni, de az álcázó technológiát tudtommal tiltja az Algenori egyezmény, vagy tévedek? - kérdezi ahogy a kapitányra, majd az első tisztre nézz. Ezt az információt majd megkell osztani mikor legközelebb a gorn anyabolygón jár.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzomb. Dec. 19, 2009 6:58 pm

Mikor az admirális az álcázó kísérletről beszélt, nagyon megörültem neki, hogy végre hajlandóak vagyunk lépni ezen a téren is.
- Köszönöm az információkat, Data Admirális. Várom a Klingont. - mondtam, majd mikor meghallottam, hogy Shor'ak is kísérletekbe kezd kérdőn néztem rá.
- Ha elindultunk várom az irodámba egy kis megbeszélésre. - szóltam a Vulkani-nak.
Mikor Narres megszólalt, hogy, úgy tudta tilos az álcázó használata és nem jó ötlet fegyverkezni felé fordultam.
- Hadnagy. Ugye tudja mekkora veszélyt jelent számunkra a Borg és a Dominium? Muszáj lépnünk. - válaszoltam neki.
- Köszönöm a jó kívánságokat Admirális. Én is reménykedem benne. Viszlát Data admirális. - köszöntem el.
Ezek után a kapcsolat megszakad én pedig a Parancsnok és a Hadnagy felé fordultam.
- Hogy miért mindig a kapitány tud meg mindent utoljára. - morogtam. - Most már mindegy. Narres. Egy kis felvilágosítás. A Föderáció jelenleg elég erős ahhoz, hogy biztonságosan tudjon dolgozni. Ezért választottak minket. Mert nem leszünk épp közel a Föderációhoz. - magyaráztam.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeVas. Dec. 20, 2009 7:59 pm

- Eredményes életet Admirális. – köszönök el DataL5 admirálistól, de nem a szokott módon. Logikátlan lenne, egy androidnak hosszú életet kívánni.
- Nos, gondolom az egyértelmű Nares, hogy ez szigorúan bizalmas információ. Amúgy, egyezség született a Romulánokkal. A béke és rend érdekében egy-egy hajóra feltehetőnk álcázót, de csak rendkívüli esetben használhatjuk az alfa és béta kvadránsban.
- Igen is kapitány. Az én kísérletem még az álcázónál is titkosabb. Így csak ön tudhat róla kapitány. – felelem a kapitány morgolódására.
- Nos, hogyan tovább kapitány?
Vissza az elejére Go down
Moklor
Újonc
Újonc
Moklor


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Dec. 16.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeHétf. Dec. 21, 2009 4:05 pm

CsF Parancsnokság:

Moklor belépett a San Francisco-i Csillag Flotta Parancsnokság egyik transzporter termébe.
- Indulásra kész hadnagy? – tette fel a kérdést a picurka terrán tanszporter kezelő tiszt.
- Argh…egy Klingon mindig készen áll. Energiát zászlós! – adta ki a parancsot és a következő percben molekuláira bomlott szét.

Atlantika Hármas Transzporter Állomás:
A molekulák erős fényjelenség mellett újra egyesültek, és a semmiből egy két méternél is nagyobb, csupa izom Klingon férfi jelent meg.
- Üdvözlöm Moklor hadnagy. – mondta Jacqulin tizedes, a transzporter kezelője.
- Tizedes. – mondta fél fogról a Klingon, és oda se nézve elindult az ajtó felé, amely szisszenve tárult szét előtte s kilépett a folyosóra. Ott megérintette komjelvényét.
- Komputer! Hol van Miller kapitány? –tette fel a kérdést.
- A kapitány a tárgyalóban található. – jött a gépnőci válasza.
A Klingon nem sokat várakozott, s döngő léptekkel indult meg a tárgyalóterem felé. Útjából rémülten rebbentek szét az emberek. A hatalmas, izmos test látványa,
Konferenciaterem KlingonWarriorThumb
még így is félelmet keltett bennük, hogy Csillag Flotta egyenruha volt a férfin. Nem sok idő, pár perc, maximum fél óra telhetett el, amikor a mázsás férfi megérkezett úti céljához, és a fali panel megérintésével kinyitotta az ajtót. Belépett.
- - Qapla' batlh je Miller kapitány. – köszöntötte a kapitányt. – Moklor hadnagy szolgálatra jelentkezik.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeKedd Dec. 22, 2009 9:37 pm

Miután az Admirálissal megszakadt a kapcsolat Shor'ak elmagyarázta Narres hadnagynak a Romulán Birodalommal kötött egyezményünket.
- A Parancsnok helyesen beszél. - helyeseltem.
Mikor Shor'ak a kutatása titkosságát említette. Az ablak felé néztem.
- Mint mondtam, indulás után megbeszéljük az irodámban. - mondtam a Parancsnoknak.
Ekkor kinyílt az ajtó és belépett rajta egy hatalmas Klingon.
~ Megjött a Főgépészünk. ~ gondoltam magamban, majd megszólaltam:
- Üdvözlöm, Moklor hadnagy. Remélem kényelmesen utazott. Nem örülnék ha az egyik magas rangú tisztem rosszul lenne munka közben. - mondtam.
- Foglaljon helyet. - ajánlottam, a Shor'ak melletti székre mutatva.
- Hadnagy. Mint tudja Ön lesz a hajó Főgépésze és tudtommal kutatásokat is fog végezni a hajón. A kutatásokról később kérnék egy teljes körű beszámolót az irodámban. - kértem a tisztet.
Ezek után beírtam a nevét a vezetői posztot betöltő tagok listájára.
Vissza az elejére Go down
Moklor
Újonc
Újonc
Moklor


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Dec. 16.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 23, 2009 11:34 pm

A kapitány köszöntött, és a hegyes fülű mellé ültetett. Ismerős volt valahonnan a Vulkáni képe, de nem tudtam sokáig hova rakni, majd eszembe jutott. Ő lenne az a Shor’ak. Az akadémián többször is összefutottam a nevével. Majdnem minden rekordot ő tartotta és az akadémia veretlen bokszbajnoka volt, több más cím mellet. Lassan odahajoltam s megkérdeztem.
- Maga Shor’ak? Ha igen, szívesen kihívnám egy boksz meccsre. Az akadémián, én is veretlen voltam. – mondtam, majd a kapitány szólított meg.
- Igen kapitány, beszámolok önnek a tesztekről. Ha minden jól megy, a Klingon álcázó technikát fogjuk a hajón bevezetni. Remélhetőleg sikeresen, mert még soha senki nem próbálta a két faj tudását elegyíteni. – felelem kimerítően, ahogy az emberek szeretik.
Vissza az elejére Go down
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzer. Dec. 23, 2009 11:42 pm

A hatalmas Klingon mellettem foglalt helyet, s pár perc elteltével fura kérdéssel fordult hozzám.
- Igen, Shor’ak parancsnok vagyok. És állok a kihívás elébe. – feleltem, majd a Klingon kapitánynak adott válaszára, de mielőtt a kapitány válaszolhatott volna, gyors kiegészítést fűztem a Klingon válaszához.
- Nos. Ez igaz. De ha a Kardassziai és Romulán technológiát sikerült implementálnunk a Föderációs technológiával, így a Klingonnál se járhatunk máskép. Az ellenkező lehetőség valószínűsége: 6,7%.
- Kapitány. Amennyiben nem bánja, a legénység többi tagjának érkezése előtt, tesztelni kéne a hajót. Ha javasolhatom, Moklor hadnagy a gépházban végezze el az ötös színtű diagnosztikát, míg Narres hadnagy és jómagam, elvégezzük a torpedók s frézerek tesztjét. Ha ön is jónak látja. Így kiküszöbölhetjük a hibákat, 99,9%-os biztonsággal.
Vissza az elejére Go down
Narres
Újonc
Újonc
Narres


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2009. Dec. 15.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzomb. Dec. 26, 2009 7:15 pm

Narres már indulna a hídra, hogy megnézze a hajó fegyverzetét, készülne elköszöni a többiektől, mikor ösztönösen hátralép. Nem tudja hirtelen, hogy melyik rémíti meg legjobban: a klingon nyelvű köszönés, vagy a hatalmas klingon látványa rémítette meg.
- Ez egy klingon - mondja ki az eléggé egyértelmű választ. Vissza emlékszik a kantinbeli kalandjába a két klingon kadéttal és nyelt egy nagyot. - Narres hadnagy vagyok - mondja a gorn.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitimeSzomb. Dec. 26, 2009 7:51 pm

Miután a Klingon leült, Shor'ak-al a régi Akadémiai időkről kezdtek el beszélni. Miután megegyeztek egy jövőbeli összecsapásban egy mosoly jelent meg az arcomon.
- Uraim. Ha kérhetem a boksz meccsüket, majd ne a hajón és ne szolgálatban intézzék el. Nem szeretném, ha rendszeresek lennének az ilyen összecsapások. Ne értsenek félre. Nincs ellenemre a dolog. Sőt én is szívesen beszállok, amíg edzés szerűen megy a dolog. - jegyeztem meg.
Mikor Narres megjegyezte, hogy Moklor egy Klingon, rögtön rájöttem, hogy valószínűleg felrémlett benne a régi összetűzés.
- Nyugi, Hadnagy! Nem azok közé tartozik akikkel össze veszett. - súgtam oda Narres-nek, úgy, hogy a többiek ne hallják.
Mikor a Klingon beleegyezett a megbeszélésbe, a számítógépemen megjelent egy "Új üzenet" jelzés.
~ Mi a...? ~ kérdeztem magamban.
Mikor kinyitottam az üzenetet a Csillagflotta Parancsnokság parancsát olvastam. Ami az minél elöbbi indulásról szólt és arról, hogy a Borg útnak indult az idegen eszköz felé.
- Gond van. - álltam fel a székemből. - Az lesz amit maga javasolt, Shor'ak. A Borg nemrég belépett az Alpha Kvadránsba. Az irányuk alapján a mi ulticélunk felé haladnak. - magyaráztam. - Azonnal menjenek a részlegük központjába. Moklor hadnagy. Indítsa el a legmagasabb diagnosztikát. Mindent tudni akarok a hajó állapotáról. Parancsnok, Narres hadnagy. Maguk amíg az aszteroida mezőhöz érünk nézzék át a fegyvereket. Most pedig irány a híd, illetve a gépház. - adtam ki a parancsot.
Ezek után elindultam az ajtó felé, kiléptem rajta, majd a Parancsnoki Híd felé vettem az irányt.

//Folytatás: U.S.S. Atlantika - Parancsnoki Híd//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konferenciaterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konferenciaterem
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Trek Galaxy :: Föderációs hajók :: NCC-1702 C. U.S.S. Atlantika-
Ugrás: