Star Trek Galaxy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Galaxy

Star Trek témájú FRPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Konferenciaterem

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
Shor'ak
Újonc
Újonc
Shor'ak


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2009. Dec. 14.

Konferenciaterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem - Page 2 I_icon_minitimeVas. Dec. 27, 2009 2:43 pm

A kapitány aggasztó üzenetet kapott. ~Borg?~ komoly ellenfelek. ~Nem piskóta lesz ez a küldetés.~ gondoltam magamban.
- Igen is kapitány. Narres hadnagy! Kalibrálja a frézer és torpedó vetőket, Moklor, egyes színtű diagnosztika. Ha a ajtómű teljesítménye 98% alatt van kettes és ha 95% alatt, akkor hármas színtű diagnosztikát kérek! Megértettek?
- Kapitány, önnek az admiralitástól kéne azonnali mozgósítást kérnie, és ha megjegyezhetem, egy ét megfigyelő hajót kéne küldeni a Borg útvonalának követésére, illetve a semleges zónához is kiküldhetnének egy – két hajót. A Romulánokkal, most egészséges a viszonyunk, de ennek ellenére, soha nem lehet bennük emgbízni, és könnyen előnyt kovácsolhatnak a helyzetből. Nem beszélve a Kardassziai szövetségről, akik ugyan gyengék, de a kígyókban nem bízhat az ember. – mondtam gyorsan, s elindultam kifele a híd felé.
- Hadnagy! – szóltam Narresnek – Jöjjön velem, nincs időnk!
//Köv.Post: Parancsnoki híd\\
Vissza az elejére Go down
Narres
Újonc
Újonc
Narres


Hozzászólások száma : 22
Join date : 2009. Dec. 15.

Konferenciaterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 9:42 pm

Az egyik pillanatban még bizalmatlanul nézz a klingonra. A tiszti kar kedélyesen beszélget, rázódnak összefele, mikor is üzenetet kapnak.
A Borg. Na igen, tényleg itt vannak és valószinüleg, már fennik a csőveiket a környező bolygók népére, hogy megmutassák nekik a tökéletességet.
- Igen is uram - majd a klingon után nézz.
- Borg - morogja miközben követi Shor'akot a hídra. - Undorodom tőlük. Gépesített élőhalottak légiója, akik csak további gépesített élőhalottakat hagynak maguk után. Nagyon nem kedvelem őket. Mit gondol parancsnok? - kérdezi a másik tisztet.
Vissza az elejére Go down
Moklor
Újonc
Újonc
Moklor


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2009. Dec. 16.

Konferenciaterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem - Page 2 I_icon_minitimeHétf. Dec. 28, 2009 9:54 pm

~Borg, fene vigye el.~ a kapitány máris kiadta az utasításokat, és készületi állapotba álltunk.
- Igen is uram. – feleltem, s felálltam, majd mosolyogva hozzá tettem. – A mai jó nap a halálra. – s elindultam a híd felé. Előttem a varangy és a hegyes fülű lépett ki az ajtón. ~A parancsnok szimpatikus. Bátor harcos és jó vezető hírében áll. De a Gorn…még soha nem találkoztam a fajtájával. Legalábbis szövetségesként, de párat már átküldtem a túlvilágra. Érdekes tapasztalat lesz, vele dolgozni. Majd talán, egyik nap ő is kiáll velem a holószobában egy küzdelemre. ~ majd meggyorsítottam lépteimet a gépház irányába.

//Következő Post: Gépház\\
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Konferenciaterem - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Konferenciaterem   Konferenciaterem - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Konferenciaterem
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Trek Galaxy :: Föderációs hajók :: NCC-1702 C. U.S.S. Atlantika-
Ugrás: