Star Trek Galaxy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Star Trek Galaxy

Star Trek témájú FRPG.
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés

 

 Parancsnoki Híd

Go down 
+4
Shor'ak
Hanry Adam Miller
Mesélő
Adminisztrátor
8 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Curtis Taylor
Újonc
Újonc
Curtis Taylor


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 37

Parancsnoki Híd - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki Híd   Parancsnoki Híd - Page 3 I_icon_minitimeCsüt. Feb. 25, 2010 6:57 pm

A csillagflotta főparancsnoki egyenruhájába bújt, emberi alakot öltött idegen látványától kissé dühösen, és rosszkedvűen, gyors léptekkel siettem vissza, az energia hiánytól sötét kormányt vezérelő pulthoz.
~Hogy dermesztené meg magát!~
Morogtam magamban, miközben fél kezemmel megragadtam a szék fejtámláját, majd magam felé fordítottam. Mielőtt helyet foglaltam volna a kényelmes székben, vetettem egy utolsó pillantást, az immár admirálisi forma ruházatot viselő idegenre. A látvány hatására kissé elkerekedett szemmel ültem habozás nélkül székembe.
- Főnök. Feltétlenül kell az energia, ha meg akarjuk előzni a kalózokat.
Mondtam, nem fordulva hátra, ezáltal megmentve magamat a hátam mögött lévő látványtól.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Újonc
Újonc
Mesélő


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Dec. 16.

Parancsnoki Híd - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki Híd   Parancsnoki Híd - Page 3 I_icon_minitimeSzomb. Feb. 27, 2010 9:49 pm

//Mesélői poszt: Miller kapitány, Q és Taylor Parancsnok-helyettes számára//

Nem sokkal Q válasza után a rendszerek újra beindultak, de tudtátok, hogy nem az idegen tette. Először a fények, majd az érzékelők és a többi rendszer kapcsolt vissza. A hajó lassan életre kelt. Ha Taylor elkezdte a diagnosztikai programok futtatását láthattátok, hogy minden rendszer tökéletesen működik. Viszont hamarosan beütött a baj. A védelmi rendszereket kezelő tiszt hirtelen megszólalt.
- Kapitány. Az álcázó rendszer aktiválódott. Nem tudom kikapcsolni. - magyarázta a tiszt.
Ezen idő alatt láthattátok, hogy a többi hajó még mindig inaktív állapotban van. Mivel nem tudtatok szólni nekik, így ki kellett találnotok, hogy hogyan is jelezzetek a többi űrjárműnek.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Parancsnoki Híd - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki Híd   Parancsnoki Híd - Page 3 I_icon_minitimeVas. Feb. 28, 2010 12:55 pm

Miközben várakoztam Q válaszára, Taylor jelezte, hogy sürgős lenne az energia.
- Nézze, Kettes. Ebben a pillanatban nem nagyon tudok magának energiát elővará... - mielőtt befejezhettem volna a fények kigyulladtak.
- Mi a fene. - kérdeztem. - Nocsak Q. Ahogy látom igazam volt. Fel tudjuk találni magunkat. - mondtam flegmás az idegennek, majd a jelvényemhez nyúltam.
- Gépház. Itt Miller. Jelentést kérek. - kértem, majd Taylor felé fordultam.
- Indítsa azt a diagnosztikát, Parancsnok-helyettes. - adtam ki az utasítást.
Ekkor vettem észre, hogy a Védelmi rendszereket irányító tiszt jelentést ad.
~ Na remek. ~ morogtam.
- Találjon ki valami minél előbb. - mondtam a parancsot a tisztnek.
- Moklor Hadnagy. Nem adtam engedélyt az álcázó beindítására. Mit csinálnak odalent? - kérdeztem, majd vártam, hogy mit fele a Főgépész.
A válaszra várás közben Taylor felé fordultam.
- Kettes. Készítsen elő egy Űrkompot. Muszáj lesz szólnunk a többi hajónak. És már ötletem jelenleg nincs. A részleteket a kompban elmondom. - adtam ki a parancsot. - Maga is velünk jön. - mutattam az Első Tiszti székben üldögélő Q-ra.
Vissza az elejére Go down
Curtis Taylor
Újonc
Újonc
Curtis Taylor


Hozzászólások száma : 27
Join date : 2009. Dec. 26.
Age : 37

Parancsnoki Híd - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki Híd   Parancsnoki Híd - Page 3 I_icon_minitimeSzer. Márc. 03, 2010 7:56 pm

A hajó főparancsnoka által, az energia hiányára tett, ártatlan megjegyzésemre, adott reagálása, eléggé letorkollónak bizonyult. Azonban mondatát nem fejezhette be, ugyanis a helyiség fényei felkapcsoltak, és a komputerekbe is visszatért az energia.
~Na! Erről beszélek!~
Gondoltam magamban, miközben lassan, ütemesen bólogatni kezdtem, illetve számat mosolyra húztam. E közben habozás nélkül, gyors mozdulatok kíséretében, bebillentyűztem, a diagnosztika elindítására szolgáló parancsot. Ekkor csapta meg fülemet a rangom, a kapitány hangjával párosulva. Abba hagytam az ütemes bólogatást, majd pultra néztem.
- Minden rendszer tökéletesen üzemel, főnők!
Közöltem a diagnosztika eredményét a hajó „urával”. Ez után kinéztem, a hatalmas ablakon, melyen keresztül láttam, miszerint a többi hajó továbbra is magatehetetlenül, energia nélkül lebeg, egy helyben. Ekkor ismét a kapitány hangjára lettem figyelmes, amint parancsait nekem szánja. Gyorsan tettem egy félfordulatot székemmel, majd a kapitányra nézve, megszólaltam.
- Azonnal, főnők!
Közöltem, miközben mosolyogva talpra álltam, és a turbó lift felé indultam.

//Folytatás: U.S.S. Atlantika, Űrkompok, 1. űrkomp//


A hozzászólást Curtis Taylor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Márc. 05, 2010 10:47 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Mesélő
Újonc
Újonc
Mesélő


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2009. Dec. 16.

Parancsnoki Híd - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki Híd   Parancsnoki Híd - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 8:33 pm

Mesélői poszt: Miller Kapitány és Q számára.

Miközben várakoztatok arra, hogy az álcázó rendszert lekapcsolják, váratlan esemény történt. Az álcázó magától lekapcsolt. Mivel senki nem tudta, hogy mi lehetett az oka, így egyik ember sem mondott semmi információt. Viszont nem sokkal az álcázó lekapcsolása után az érzékelők jelezni kezdtek és rögtön megtudtátok, hogy a Vízi hajó is újra aktív, majd pár perces késleltetéssel az összes hajó működőképes állapotba került, egyet kivéve, s Xindi Rovar hajót. Nem sokkal a hajók aktiválódása után megnyílt a Vízi hajóról egy csatorna az Atlantika felé.
- Látom önöknek is sikerült rájönniük a reaktor újraindítás hasznosságára. - mondta a hal. - Úgy tűnik Rovar barátainknak ez még nem jutott eszükbe. Sajnos nem tudjuk értesíteni őket. Van valami javaslatuk. - érdeklődött a Vízi, majd várt.
Vissza az elejére Go down
Hanry Adam Miller
Újonc
Újonc
Hanry Adam Miller


Hozzászólások száma : 37
Join date : 2009. Dec. 13.

Parancsnoki Híd - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki Híd   Parancsnoki Híd - Page 3 I_icon_minitimePént. Márc. 05, 2010 9:10 pm

Miután Taylor elmondta, hogy a hajó rendesen működik, Nem sokkal az álcázó lekapcsolását jelezte a székemen lévő gép is. Ezzel egy időben pedig a Védelmet kezelő tiszt is megszólalt.
- Uram. Az álcázó lekapcsolt. Nem tudom, hogyan történt. - jelentette a tiszt, majd folytatta a munkát.
- Köszönöm. - válaszoltam.
Ekkor furcsa dolgot láttam a gépemen. Az adatok szerint minden hajó aktiválódott egy kivételével.
~ Mi történt. Hogy-hogy nem működik a hajójuk. ~ kérdeztem magamban.
Ekkor kommunikációs csatorna nyílt a Vízi hajóról, majd a halak parancsnoka érdeklődött, hogy mi a helyzet.
- Igen. Nekünk is sikerült, úgy tűnik. - válaszoltam. - Már dolgozunk a megoldáson. Egy űrkomppal hamarosan üzenünk a Rovaroknak. Most mennem kell, hamarosan indul a kompunk. Viszlát. - magyaráztam, majd intettem a kommunikációs tisztnek, aki rögtön le is kapcsolta a csatornát.
- Zászlós. Magáé a híd. - mondtam a komm. tisztnek, majd intettem Q-nak, hogy mozgás és beléptem a turbóliftbe, majd megvártam míg az idegen is belép, aztán elmorogtam a célállomást.
- 1-es komphangár. - mondtam, majd az ajtó az ajtó bezárult.

//Folytatás: U.S.S. Atlantika - Űrkompok - 1. Űrkomp//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Parancsnoki Híd - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Parancsnoki Híd   Parancsnoki Híd - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Parancsnoki Híd
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Star Trek Galaxy :: Föderációs hajók :: NCC-1702 C. U.S.S. Atlantika-
Ugrás: